پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان مازندران
کدمطلب: vrUPOmbu      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ ۱۳:۱۱:۱۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۰
معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران:

عفاف و حجاب به معنای شناخت دقیق حریم است

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران گفت: عفاف و حجاب به معنی شناختن دقیق حریم بوده و نشان دهنده حد و مرز در هر شخص است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «محمد شعبانی» در مراسمی که به مناسبت هفته عفاف و حجاب در مرکز دارالقرآن مرکز مازندران برگزار شد، اظهار داشت: زمانی که به قرآئت قرآن می پردازید  معنای متن آن را هم بخوانید و از محتوای آن استفاده ببرید و بدانید مسلمانان بسیار عفیف هستند.

وی با بیان اینکه اعتماد زمانی رخ می دهد که همه در مقابل هم عفیف باشند، افزود: حجاب نماد ظاهر است و عفاف از اعتماد نشات می گیرد و زمانی که در کنار هم قرار می گیرند رفتارهای دینی شکل خواهد گرفت.  

شعبانی مهمترین تمرکز را بر روی رفتارهای دینی دانست و بیان داشت: رفتارهای دینی باعث شکل گرفتن شخصیت در افراد هستند و درخواستم از دانش آموزان این است که راههای خروج از آسیب های اجتماعی را بشناسند و از آنها دوری جویند.

وی با بیان اینکه تنها راه دور بودن از این آسیب ها متوسل شدن به مدون دینی است، خاطرنشان کرد: حجاب نوعی جهاد به شمار آمده و اجر و منزلت افراد با حجاب با خداوند می باشد.

وی ادامه داد:  آنچه که خدا می یبیند وعده خواهد داد و قطعا رتبه زنان پاکدامن بالاترین جایگاه را دارد و چه مرد و چه زن تا به امروز اگر برای پاکدامنی عفاف و حجاب داشته اند نزد خداوند جایگاه بالایی دارند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه