پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان مازندران
کدمطلب: 5VgdoDl5      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ ۲۰:۱۲:۳۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۸۱
با حضور معاون متوسطه آموزش وپرورش مازندران؛

نشست توجیهی پروژه مهر96 جویبار برگزار شد

با حضور اسفندیار نظری معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان مازندران جلسه توجیهی پروژه مهر96 شهرستان جویبار برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ معاون متوسطه آموزش وپرورش مازندران در این نشست گفت: برنامه های درسی هسته اصلی سیستم مدرسه هستند و از لحاظ حرفه ای و قانونی مدیران مدارس مسئول تضمین اجرای برنامه درسی مدرسه محسوب می شوند.

اسفندیار نظری با بیان اینکه شعار پروژه مهر امسال «مدیر مدرسه، رهبر برنامه درسی» است، تصریح کرد: هدف از رهبری برنامه درسی کمک به حصول اطمینان از این است که همه دانش آموزان به بیشترین حد یادگیری دست یافته اند.

وی ادامه داد: زمانی مدیر بین همکاران خود در مدرسه احترام واقعی را کسب می کند که: 1- تصمیم گیری های منطقی داشته باشد، 2- اقرار به اشتباه را سرلوحه کار خود قرار دهد، 3- مصالح سازمان و زیر دستان را بر مصالح شخصی برتر بداند، 4- همه او را به یک چشم می نگرند و 5-همیشه حقیقت را می گوید.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران 7  برنامه ویژه پروژه مهر تا پایان شهریور ماه 96 را به شرح زیر بیان کرد: 1- استقرار پایه یازدهم (ساماندهی و سازماندهی فضا و تجهیزات و نیروی انسانی، تغییر رشته و آموزش کتب جدید التألیف) 2-هدایت تحصیلی 3-طرح سه ساله شدن هنر ستان ها 4- انتخاب و انتصاب مدیران 5- ثبت نام دانش آموزان 6- شاداب سازی و بهداشت مدارس7- اوقات فراغت و برگزاری کلاس های تقویتی و جبرانی.  

مدیر آموزش وپرورش شهرستان جویبار نیز انتظارات از مدیران مدارس در پروژه مهر 96 را برشمرد: 1- تشکیل شورای پروژه مهر 96 درسطح مدارس و صدور ابلاغ از سوی مدیر مدرسه 2- استفاده از ظرفیت خیرین نیک اندیش در بهسازی و تعمیر و تجهیز مدرسه 3- مرمت و بازسازی وسایل مستعمل مدارس با استفاده از ظرفیت هنرستان ها و دیگر موارد.

اصغر رحیمی افزود: سالم سازی آبخوری ها و سرویس های بهداشتی، بازبینی و بهسازی وسایل گرمایشی و سرمایشی مدرسه، تبادل تجربیات موفق مدیران مدارس در کلیه امور علی الخصوص با نشاط سازی مدارس (بازدید همتا) و تنظیم برنامه سنواتی مدرسه حداکثر تا نیمه اول شهریور ماه و بررسی آن در اداره قبل از شروع سال تحصیلی، از جمله دیگر موارد است. 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه