پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان مازندران
کدمطلب: 3yLUs3nF      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ ۲۰:۱۳:۱۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۳

افتتاحیه طرح هجرت3 در هنرستان صدیقه طاهره آمل

افتتاحیه طرح هجرت3 در مدرسه استثنائي هنرستان صدیقه طاهره شهرستان آمل با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان، جانشین فرمانده سپاه آمل، رئیس سازمان بسیج دانشجویی و جمعی از مسئولین ادارات و نهاد ها برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ مدیر آموزش و پرورش آمل در این مراسم گفت: ایجاد روح تلاش وسرزندگی از اهداف مهم طرح هجرت است.

عباس مرزبند با بیان اینکه یکی از اتفاق های خوب اردوهای جهادی این است که به وسیله مردمی ترین بخش نظام یعنی بسیج اتفاق می افتد، افزود: بسیج سازندگی در کنار کار علمی و فرهنگی، دانش آموز بسیجی را در بحث آماده سازی مدارس(پروژ ه مهر) کمک و همیار خود می بیند.

وی اهداف طرح هجرت را شامل 5 عامل مهم برشمرد: 1- تحقق بخشیدن به  بیانات مقام معظم رهبری که بسیجان در امور شادابی مدارس حضور فعال داشته باشند، 2- شناسایی و هدایت ظرفیت های دانش آموزی که در طرح ها و ابتکارات مختلفی از جمله هنری، علمی ونشاط به مدارس کمک می کنند، 3- افزایش دلبستگی به فضای آموزشی و با توجه به زحماتی که خودشان می کشند، 4- ارتقاء توان وتخصص دانش آموزان و 5- آشنایی با فرهنگ کارو تلاش.

جانشین فرمانده سپاه آمل نیز در این مراسم گفت: اردوهای جهادی دانش آموزی  به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و مرمت و بهسازی مدارس، ساخت مساجد و محلهای مورد نیاز با توجه به منویات رهبری اجرا شد.

سرهنگ عیسی زاده افزود: اردوهای طرح هجرت ۳ دانش آموزی نیز به منظورشناسایی ظرفیت و تخصص دانش آموزان و بسیجیان ، زیبا سازی و مرمت مدارس و مشارکت دانش آموزان در امور سازندگی با  ۱۰ روز اجرا شد .

وی گفت: تا کنون تعداد 40مدرسه با همکاری بسیج سازندگی حوزه دانش آموزی و آموزش پرورش شهرستان آمل، عرصه مرمت و بهسازی، زیبا سازی ، لوله کشی و تعمیرات میز و صندلی ، رنگ آمیزی دیوارها و درب و پنجره ها برگزار شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه