پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان مازندران
کدمطلب: Gp0MlBor      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ ۲۰:۱۳:۴۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۶
مدیر آموزش و پرورش بابلسر:

پروژه مهر مظهر کارآیی، اثربخشی و تغییر در آموزش و پرورش است

مدیر آموزش و پرورش بابلسر گفت: پروژه مهر مظهر کارآیی، اثربخشی و تغییر در آموزش و پرورش است، زیرا ماه مهر نوروز آموزش و پرورش بوده و زمان کلید خوردن دانش و آگاهی در روز نخست مهر ماه است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «احمدرضا مهاجری‌نژاد»  در جلسه کارگروه هفت‌گانه پروژه مهر در سالن اجتماعات کانون فجر این شهرستان اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین رسالت آموزش و پرورش بررسی چالش و مشکلات مردم در راستای آموزشی و تربیت درست دانش‌آموزان در حوزه علم و اخلاق است.

وی با بیان اینکه رسالت ما در آموزش و پرورش تربیت دانش‌آموزانی است که در جهت معرفت الهی گام بردارند، افزود: پروژه مهر مظهر کارآیی، اثربخشی و تغییر در آموزش و پرورش است، زیرا ماه مهر نوروز آموزش و پرورش بوده و زمان کلید خوردن دانش و آگاهی در روز نخست مهر ماه است.

مدیر آموزش و پرورش بابلسر آموزش بحث ایثار و شهادت را عامل مهم در دفاع از امنیت کشور برشمرد و ادامه داد: مدیران باید از هرگونه فعالیت جناحی و سیاسی پرهیز کنند و تمام تلاش خود را به تربیت دانش‌آموزانی اختصاص دهند که از لحاظ علمی و اخلاقی سرآمد باشند.

مهاجری‌نژاد با بیان اینکه  مدیران رکن اصلی مدارس هستند، تصریح کرد: همه مدیران از هم‌اکنون برنامه عملیاتی خود را برای سال تحصیلی آینده تنظیم کنند و در تدوین این برنامه از همفکری و همیاری معلمان، انجمن اولیا و مربیان مدرسه استفاده کنند.

مدیر آموزش و پرورش بابلسر مسؤلیت‌پذیری را وظیفه همه مدیران دانست و گفت: پروژه مهر، به منظور ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های آموزش و پرورش در آستانه بازگشایی مدارس و توفیق هرچه بیشتر در امر تعلیم و تربیت، می‌تواند نقش کاملاً مؤثر و مفیدی داشته باشد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه