پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان مازندران
کدمطلب: HEIgcETd      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ ۲۰:۱۴:۴۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۶

گروه درس پژوهی چمستان با کسب رتبه نخست استان افتخار آفرید

رئیس اداره آموزش و پرورش چمستان از کسب رتبه اول درس پژوهی در سال تحصیلی 96-95 توسط گروه درس پژوهی چمستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «سید علی اکبر حسینی» با اعلام این خبر افزود:آموزگاران خلاق چمستانی در جشنواره ی «درس پژوهی» استان مازندران در سال تحصیلی 96-95 شرکت نموده و توانستند رتبه ی اول جشنواره ی فوق را کسب کنند.

رئیس آموزش و پرورش چمستان در ادامه توضیح داد: اسامی آموزگارانی که در جشنواره ی درس پژوهی استان حضور پیدا کرده و به این موفقیت نائل آمدند عبارت است از «سیاوش مومنی»، « نرگس خادمی»، «شهربانو معصومی»، «زبیده احسان پور»، «الهام روستایی» و «محدثه کاظمی».

رئیس دستگاه تعلیم و تربیت چمستان خاطر نشان کرد: این معلمان با موضوع«استفاده از خلاقیت و تلفیق دروس در تعیین موقعیت مکانی(جهت یابی پایه ی چهارم) از طریق کاوشگری» و در قالب یک تیم شش نفره در این جشنواره شرکت کردند.

‏وی ضمن تبریک به آموزگاران افتخار آفرین،این موفقیت را مایه مباهات جامعه بزرگ فرهنگیان چمستان دانست و توفیقات روزافزون همه تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت را از درگاه خداوند متعال خواستار شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه