پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان مازندران
کدمطلب: iImKvwia      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ ۲۳:۱۲:۳۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۶

افتخارآفرینی تیم طرح دادرس آموزشگاه فاطمیه رامسر

تیم طرح دادرس آموزشگاه نمونه دولتی فاطمیه شهرستان رامسر برای چهارمین بار متوالی در استان مازندران به مقام قهرمانی دست یافت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ این تیم که متشکل از ۱۴ دادرس پر تلاش و تجربه و مدیریت ‌خانم سبزه میدانی و مربیگری ‌خانم نیک نهاد و سرپرستی آقای علیرضایی پا در این مسابقات گذاشته و با شایستگی به مقام قهرمانی رسید.

در این دوره از مسابقات تیمها در آزمون علمي - كتبي و به صورت فردي شرکت نموده و بعد در آزمون ايستگاه هاي مختلف بخش هاي عملی  شامل (پناهگیری و تخلیه اضطراری، ارزیابی و کنترل علائم حیاتی، پانسمان، بانداژ و آتل‌بندی، تریاژ مقدماتی، حمل مصدوم، اطفای حریق و چادرزنی ) به رقابت پرداختند.

لازم به ذکر است تیم طرح دادرس شهرستان رامسر با کسب این مقام جواز حضور دوباره در مرحله كشوري (اردوگاه انزلی) را دریافت نمود .

شایان ذکر است سال گذشته  تیم دادرس دبیرستان فاطمیه رامسر، نماینده استان مازندران در چهارمین دوره المپیاد آماده دانش آموزی جمعیت هلال احمر با کسب یک مدال نقره و ۳ مدال برنز در آیتم های اسکان اضطراری، حمل تخصصی مصدوم، CPR و اطفا حریق به کار خود پایان داده بود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه