پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان مازندران
کدمطلب: WQ8d359n      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۳:۴۳:۲۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۴۹
رییس اداره امور شاهد آموزش و پرورش مازندران خبر داد:

تأیید ثبت نام هزار و 196 دانش آموز پایه ابتدایی مدارس شاهد

رییس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش مازندران گفت: هزار و 196 دانش آموز پایه ابتدایی مدارس شاهد برای شروع سال تحصیلی 97-96 تایید ثبت نام شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «نجمه السادات گلستانی فر» در جلسه ستاد شاهد با بیان اینکه ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی در مدارس شاهد در سامانه سجا در خرداد ماه انجام شد، اظهار داشت: تعداد 3 هزار و 589 دانش آموز پیش ثبت نام کردند که از این تعداد هزارو 196 دانش آموز تایید ثبت نام استانی شدند.

رییس اداره شاهد شروع  ثبت نام دوره متوسطه اول را از ابتدای تیرماه و پایان دوره تمدید آن را 16 تیرماه برشمرد و تصریح کرد: 3 هزارو 756 دانش آموز در دوره متوسطه  اول پیش ثبت نام شدند که مدارک و مستندات ثبت نامی این دانش آموزان در حال بررسی است. از این تعداد هزار و 458 دانش آموز متوسطه اول تایید ثبت نام می شوند.

گلستانی فر آغاز  ثبت نام دوره متوسطه دوم را از هفتم تیر و پایان تمدید ثبت نام را تا پایان 23  تیر ذکر کرد و اضافه کرد: تعداد 3 هزارو 182 دانش آموز متوسطه دوم پیش ثبت نام شدند که با بررسی مدارک دانش آموزان تعداد 2 هزارو 133 دانش آموز به تایید نهایی ثبت نام می رسند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه