پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان مازندران
کدمطلب: c6hGa5n6      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۰:۲۹:۵۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۹۳
با حضور معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران برگزار شد؛

آیین تکریم و معارفه رییس اداره قرآن آموزش و پرورش مازندران

آیین تکریم و معارفه رییس اداره قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش مازندران با حضور معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ در این مراسم که با حضور  کارکنان اداره کل در نمازخانه این اداره برگزار شد، معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران بر ضرورت تخصص در این حوزه تأکید کرد.

محمد شعبانی با بیان اینکه فعالیت های فرهنگی فعالیت هایی تخصصی محسوب می شود، گفت: باید از ورود افراد غیر متخصص در این حوزه جلوگیری شود.

وی تصریح کرد: باید کاری کنیم که در حوزه قرآنی دانش آموزان ما به صدای اذان حساس شوند. اگر چنین چیزی اتفاق افتد ما به نتیجه رسیده ایم.

معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران گفت: ما نباید از فعالیت های فرهنگی و پرورشی انتظار قهرمان سازی دانش آموزان را داشته باشیم.  

شایان ذکر است در این مراسم از زحمات سید احمد موسوی تکریم و محمود تنها به عنوان رییس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش مازندران منصوب شد.

محمود تنها پیش از این معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش ناحیه 1 ساری بود که به جای وی محمدرضا کافی به این سمت منصوب شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه