پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان مازندران
کدمطلب: vwlEMeSg      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۲۲:۳۹:۳۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۰
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خبر داد:

امضای بیش از 30 تفاهمنامه آموزش و پرورش مازندران با دستگاههای اجرایی استان

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: آموزش و پرورش مازندران در 4 سال دولت تدبیر و امید بیش از 30 تفاهمنامه با دستگاه های اجرایی استان به امضا رساند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «سید علی قاسمی» در نشست با مدیرکل و روسای ادارات پست سراسر استان، اظهار داشت: جامعه ای به اهدافش دست خواهد یافت که در آن مدیران، جامعه را به سان یک سیستم ببینند.

وی با بیان اینکه همه دستگاه های اجرایی به طور ذاتی دارای شرح وظایفی بوده و نیازی از جامعه را برطرف می کنند، افزود: در صورتی جامعه درست اداره می شود که خدمت گیرندگان احساس آرامش کنند.

قاسمی با بیان اینکه نباید در مدیریت جامعه به صورت بخشی نگر عمل کنیم، تصریح کرد: باید دستگاه های اجرایی در کنار هم قرار گرفته و در عین انجام وظایف ذاتی و اختصاصی خود، با هم مشارکت داشته باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه در کنار هم بودن دستگاه های اجرایی موجب کاهش هزینه های جامعه می شود، خاطرنشان کرد: افزایش منابع، پیشرفت و سرمایه گذاری با مشارکت دستگاه ها در کنار یکدیگر به وجود می آید که این می تواند موجب رفاه و سلامت روزافزون جامعه شود.

این مسئول با اشاره به همکاری و تعامل آموزش و پرورش مازندران با سایر دستگاه های اجرایی استان گفت: آموزش و پرورش مازندران در 4 سال دولت تدبیر و امید بیش از 30 تفاهمنامه با دستگاه های اجرایی استان به امضا رساند.

قاسمی یکی از این همکاری های مهم آموزش و پرورش را امضای قرارداد با اداره کل پست و اداره کل ثبت احوال استان دانسته و ابراز کرد: این قرارداد 3 جانبه برای افزایش خدمت به دانش آموزان و اولیای آنان به ویژه خانواده های روستایی در زمینه های مختلف است. 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه