پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان مازندران
کدمطلب: Bs2AbQKJ      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۴:۱۶:۰۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۷
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران مطرح کرد:

ضرورت آموزش دانش زندگی برای تحول در نگرش اولیاء دانش آموزان

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران بر ضرورت آموزش دانش زندگی برای تحول در نگرش اولیاء دانش آموزان تأکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «سید علی قاسمی» در جلسه شورای مرکزی انجمن اولیا و مربیان استان که در سیمرغ برگزار شد، اظهار داشت: انسان با آموزش تغییر کرده و حتی نوع اندیشیدن نیز محصول آموزش است.

وی با اشاره به ضرورت آموزش فراگیر برای همه دانش آموزان تصریح کرد: آموزش برای همه به ویژه در دوره ابتدایی، آموزش برای زندگی و آموزش برای تربیت از جمله مهم ترین رویکردهای آموزش و پرورش مازندران در سه سال اخیر بوده است.

قاسمی با بیان اینکه در همین راستا شعار پروژه مهر امسال «مدیر مدرسه رهبر برنامه درسی» انتخاب شد، افزود: مدرسه از محیط منفک نبوده و نمی توان آنرا تنها یک نهاد آموزشی دانست. مدرسه باید از فرصت های پیرامونی استفاده کند.

این مقام مسئول یادآور شد: انجمن اولیا با فرصت های آموزشی برای خانواده ها، آموزش دانش زندگی را برای تغییر و تحول در نگرش اولیا مدنظر قرار دهد.

قاسمی گفت: مفهوم عمیق مشارکت به معنای استفاده از ظرفیت های فکری اولیا حتی در تصمیم گیری هایی مانند ارزیابی مدیران نیز باید نقش آفرینی کند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه